Вшанування ліквідаторів аварії

На загальношкільній лінійці учениці 9 класу Кучмій Діана та Рибак Тетяна розповіли учням чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації, якщо є 26 квітня — Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастрофи, про мужність і героїзм захисників.

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей — пожежники, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості працівники і селяни, які в екстреному порядку були мобілізовані для усунення наслідків аварії. Цих героїв за найскромнішими підрахунками, було не менше як 90 тисяч осіб. Подвиг їх живе у пам’яті наших громадян.

Школярі та педагоги нашої школи висловити велику вдячність та засвідчити свою шану за їх героїзм, самовідданість односельчанам — ліквідаторам аварії Герасименку Миколі Васильовичу та Краснопольському Миколі Борисовичу. Адже ціною власного життя та здоров’я вони ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, вони нехтуючи власною безпекою, ступили на зустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь дасть вам здоров’я, сили,

v Новини i 15 грудня 2015 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus