Табір відпочинку

У пришкільному таборі "Сонячна Галактика" є чотири загони: "Чумацький Шлях", "Веселка", [img news/lager/3]табір|left[/img]"Блискавка" та "Діамант"

Кожен день в таборі дуже цікавий та насичений. Щодня ігри та розваги!

Найбільше нас вразили презентації, фільми та розповіді про кров нашої планети: воду!

А ще цікавою та змістовною була зустріч з учасником партизанського руху: Зеленяком Олександром Опанасовичом. Він прибув до нас щоб поділитися своїми спогадами про нелегку партизанську долю. Розповідав про сурові та[img news/lager/2]табір|left[/img] нелегкі будні партизанського життя. Крім того ми не забуваємо своїх сільських ветеранів. Вихованці нашого табору з трудовим десантом до Чорного Івана Олексійовича- учасника Великої Вітчизняної війни і надали посильну шефську допомогу.

Ми беремо участь у збереженні навколишнього середовища, знайомимся з цікавістю з рослинами-оберегами. Виявляється кожний із нас має свого ангела -охоронця, який захищає від недугів і придає сил та здоров'я. Кажуть, що сміх подовжує життя, тож ми будемо жити вычно. Тому, що коли настав "День індіанців" та "День блондинок" то ми не тільки досхочу насміялися та повеселилися, а й переконалися, що ми дружні та веселі і зможемо постояти один за одного. [img news/lager/1]табір|left[/img]

Перебуваюючи в таборі наш загін приймає участь у всіх конкурсах, які проводяться вихователями. Ми малювали малюнки на різні теми, зокрема : лікарські рослини, казкові герої, життя індіанців та інші. Наші товариші Войченко Максим та Виноград Валентин прифмали участь у виставі-пародії на блондинок.

v Новини i 05 серпня 2012 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus