Спортивний майданчик

8 жовтня відбулося відкриття сучасного багатофункціонального спортивного майданчика, яке стало справжньою подією для нашої школи та сільської громади. Майданчик містить 12 тренажерів. Проект по встановленню майданчика був втілений у рамках Програми економічного та соціального розвитку Кіровоградської області "Центральний регіон" за ініціативи голови районної державної адміністрації Оленсандра Володимировича Ярового, голови районної ради Олексія Івановича Чушкіна, за підтримки компанії "Кернел". У відкритті спортивного майданчика взяли участь голова РДА О. Яровий, голова районної ради О. Чушкін, начальник відділу освіти М. Коломійчук, куратор села М. Копієвський, представники компанії "Кернел" Р. Гайдай та Л. Андрійчук. , секретар сільської ради Л. Кучмій.

Під звуки фанфар почесні гості перерізали стрічку.

Звертаючись з привітаннями до дітей, що з нетерпінням чекали на відкриття майданчика, та дорослих гості сказали: "Головне для нас сьогодні – турбота про наше майбутнє, про дітей. Що може бути прекраснішим за посмішки на їхніх обличчях? Нехай такі дні, як сьогодні, зігрівають наші серця любов’ю й теплом! "

Відкриття майданчика було не тільки урочистим, а й дійсно святковим. Глядачів розважила пісня у виконанні учениці 9 класу Даші Шевчук та майстер — клас на спортивному обладнанні, який провів з учнями школи Штуфра Володимир Михайлович.

v Новини i 08 жовтня 2013 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus