Профорієнтаційна робота

В нашій школі проводиться систематична робота з профорієнтації з учнівською молоддю. Класні керівники, практичний психолог проводять роботу направлену на виявлення схильностей і здібностей учнів до професій, учителі формують мотиви вибору професії, професійні інтереси, в закладі встановлений профорієнтаційний термінал за допомогою якого учні можуть знайти характеристику тієї чи іншої професії, опис моральних та інших якостей важливих для трудової діяльності, про ВУЗ, який готує тих чи інших спеціалістів.

8 листопада спеціаліст з профорієнтації Голованівського районного центру зайнятості С. Ступаченко провела змістовну бесіду з учніми 9, 10 класів про важливість свідомого вибору професії, ознайомила присутніх з професіями, що мають попит на сучасному ринку праці Кіровоградської області, провела конкурс малюнків і творів на тему «Моя майбутня професія».

Світлана Сергіївна вручила цінні і пам'ятні призи переможцям конкурсу. Ними стали: Непотеноко Крістіна (10 клас) , Шевчук Даша (9 клас) , Краснопольська Наталія (10 клас) , Смуток Іван (10 клас) , Галюк Володимир (10 клас).

v Новини i 11 листопада 2013 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus