Поговоримо крізь віки

Тарас Шевченко навіки залишиться в українській літературі, адже його внесок у її розвиток неможливо переоцінити. Та чи тільки у літературу він зробив цей внесок? Не слід забувати, що Т. Шевченко також був геніальним художником, навчався живопису у найкращих майстрів Петербурга. Тарас Шевченко символ цілої епохи, він не просто створив поетичні твори, але й виховував свідомість своїх читачів.

У нашій школі ми теж святкували ювілей відомого Кобзаря. У цьому святі брали участь усі класи. Учні готувались розповідати його балади, уривки з прозових творів, а також і деякі цікаві відомості з біографії. В старших класах проведено урок-конкурс на краще читання поезій Кобзаря. Усім дуже сподобалися святкові дні, присвячені видатному українському поетові, підготовлені і проведені учителем української мови і літератури Наталією Володимирівною Штуфрою. Мороз Л.М. підготувала виставку малюнків учнів до ювілею. Багато чого цікавого дізналися діти під час підготовки до ювілею.

Активними учасниками свята були Власюк Аліна, Непотенко Крістіна, Виноград Валентин, Лаврушкін Максим, Жовноватюк Максим, Кравчук Наталія, Пяничук Анна. Образ великого Кобзаря став для всіх ще ріднішим.

Кобзарю мій!
Поете мій високий!
А як же ти поезії писав!
-Я не писав.
Я плакав і сміявся.
Благословляв, співав і проклинав.
Ліна Костенко

v Новини i 08 березня 2014 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus