Новини

Чарівний світ дитячими руками

i 19 травня 2013 p 371 перегляд

Одне з завдань вчителя — привчити дітей до самостійної роботи, прищепити прагнення до створення нового та удосконалення існуючого, вчить мислити. При цьому важливо врахувати показники якості виробу. Читати далі..

Птахи прилетіли

i 19 травня 2013 p 1033 перегляди

Учнівський та педагогічний колективи нашої школи взяли участь у проведенні Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». Учасники Акції визначили дії людини, що негативно впливають на пернатих: вирубка лісів, забруднення їх місць гніздування, річок, озер, повітря. Діти пообіцяли допомагати птахам. Читати далі..

Цікаві факти про воду

i 19 травня 2013 p 2941 перегляд

22 березня у всьому світі відзначається День водних ресурсів. Це свято було встановлено за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, щоб нагадати людству про важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.   Читати далі..

Профілактична бесіда

i 19 травня 2013 p 393 перегляди

15 березня 2013 р згідно річного плану роботи школи, з метою профілактики правопорушень оперуповноважена КМСД Молчанська Вікторія Аркадіївна та дільничний інспектор Шевчук Максим Васильович провели з учнями школи бесіду на правову тематику. Читати далі..

Весела Масляна прийшла!

i 19 травня 2013 p 519 переглядів

У дні проводів Масляної на головній вулиці міста чи села було прийнято влаштовувати справжні урочистості. З ранку і до пізнього вечора веселився чесний народ. Вулицями ходили ряджені з солом´яним опудалом, одягненим в жіночі вбрання. Її зустрічали і проводжали з тією ж нестримною відвагою, що і в язичницькі часи.

Читати далі..

Антон Семенович Макаренко

i 19 травня 2013 p 624 перегляди

Сьогодні — 125 років від дня народження всесвітньовідомого педагога Антона Макаренка. Читати далі..

З 8 Березня!!

i 07 березня 2013 p 422 перегляди

Весна. Жінка. Краса. Красива жінка, як земля мінлива. В її очах закохані світи. Читати далі..

Вироби шкільних умільців

i 05 лютого 2013 p 486 переглядів

Краса рідної природи не тільки милує наші очі, вона вчить створювати красиве, жити у творчому тандемі з природою. Читати далі..

Інклюзивна освіта: проблеми та перспективи

i 09 грудня 2012 p 1690 переглядів

7 грудня 2012 року в нашій школі відбулося засідання районної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Інклюзивна освіта – запорука розвитку особистості дітей з особливими освітніми потребами та їхньої інтеграції у суспільний простір» Читати далі..

Сумуємо і пам'ятаємо

i 14 листопада 2012 p 412 переглядів

Педагогічний колектив, працівники школи глибоко сумують з приводу смерті вчителя–пенсіонера Бондаренко Ганни Олексіївни, висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійної. Читати далі..