Cвято Останнього дзвоника

Директор школи привітала присутніх зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Адже для багатьох учнів — це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а дев’ятикласники прощаються зі школою і будуть продовжувати навчання в інших закладах. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку їхнього життя. Виступаюча побажала випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії.

Для школярів сьогоднішній дзвінок — це старт літніх канікул, тож учням диретор побажала доброго і змістовного відпочинку, незабутніх вражень, набратися сил перед початком нового етапу на­вчання, щоб повернувшись восени за шкільні парти, їм було про що розповісти друзям та вчителям.

Учителям же Наталія Гнатівна подякувала за їхню самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддавали своїм вихованцям та поба­жала нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Власюк Аліні, Шевчук Даші директор вручила грамоти за перемогу у ІІ етапі всеукраїнської олімпіади з німецької мови, а Кучмій Діані — подяку та грошову винагороду за участь у конкурсі епістолярного жанру «Пам’ять наших сердець».

На святі виступила представник компанії «Кернел трейд» Капелюшна Любов Борисівна, яка привітала присутніх зі святом і вручила матеріальну допомогу від компанії (2 тис. на оздоровлення 35 школярів у пришкільному таборі «Сонячна галактика» і 2 тис на поточний ремонт закладу). Педагогічний та учнівський колективи щиро вдячні компанії «Кернел трейд», Л.Б. Капелюшній за турботу про школу та допомогу у вирішенні наших проблем.

Учні ж першого класу (класний кервник Л.Л. Белінська) розповіли присутнім про свої успіхи і досягнення на кінець першого навчального року.

Гарною прикрасою свята були пісні про школу, батьків, рідний край у виконанні Власюк Аліни, Кучмій Діани, Тюкової Юлії, Шевчук Даші.

v Новини i 31 травня 2014 Свердликівський Василь Дмитрович
comments powered by Disqus